نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۴
کد خبر: ۱۰۵۵۵۰
2019 June 08 - ۱۵:۳۸ - ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- سرپرست دادسرای ارشاد گفته این اقدام برای "تسریع در برخورد با هنجارشکنی‌ها با استفاده از ظرفیت مردم و شهروندان دغدغه‌مند" است.
به گزارش پدال نیوز، خبرگزاری وابسته به قوه قضائیه (میزان) نوشت که سرپرست دادسرای ارشاد تهران از شهروندان خواسته است که به محض مشاهده هرگونه «کشف حجاب در خودرو»، «کشف حجاب یا سرو مشروبات یا برگزاری مراسم مختلط رقص در اماکنی همچون سفره خانه، کافه، رستوران، مراکز خرید، باغ تالار و...»، «اطلاع از برگزاری پارتی‌های شبانه یا خانه‌های فساد و فحشا»، «انتشار مطالب خلاف عفت در اینستاگرام و ...» موضوع را پس از جمع آوری مستندات لازم با ذکر کامل مشخصات محل و زمان وقوع جرم به شماره 09054309484 در پیام رسان‌های سروش، ایتا و... ارسال کنند.
 
آنطور که محمد مهدی حاج محمدی سرپرست دادسرای ارشاد تهران به خبرگزاری میزان گفته است این اقدام برای "تسریع در برخورد با هنجارشکنی‌ها با استفاده از ظرفیت مردم و شهروندان دغدغه‌مند" است.
 
او اطمینان خاطر داده که گزارشات واصله در "سریع‌ترین زمان ممکن رسیدگی و با اعمال مجرمانه برخورد" می‌شود.
 
حاج محمدی در این رابطه توضیح داد: "مردم وقتی با هنجارشکنی‌ها مواجه می‌شوند علاقه دارند آن را گزارش کنند؛ اما نمی‌دانند از چه طریق باید این اقدام صورت گیرد و ارسال گزارش به پلیس و وصول آن به دادسرا نیز ممکن است با مقداری زمان بیشتری مواجه شود، لذا بر آن شدیم تا با ورود به این موضوع از ناحیه دادسرا، به برخورد با مظاهر علنی جرائم منافی اخلاق و عفت، تسریع بخشیم".

پیشتر رییس پلیس پایتخت در گفتگو با ایسنا اعلام کرده بود که هیچ شماره‌ای برای اعلام گزارش بدحجابی داخل خودروها از سوی مردم وجود ندارد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head