نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
کد خبر: ۱۰۵۳۸۰
2019 June 04 - ۱۳:۳۲ - ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پژو 301 تولید داخل به خیابان ها آمد
پدال نیوز: به تازگی تصاویری از سوی مخاطبان ارسال شده که نشان می دهد “ایران خودرو” تست های جاده ای پژو 301 تولید داخل را با نمونه ای استتارشده آغاز کرده است.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز؛ تصاویر ارسالی نشان می دهد این خودرو در محدوده کارخانه ایران خودرو حضور داشته و پلاک گذر موقت را برای تست های جاده ای دریافت کرده است. آن طور که از سبک چراغ ها مشخص است، پژو ۳۰۱ تولید داخل، نسخه فیس لیفت این سدان فرانسوی اقتصادی است و طراحی جدید پژو در گرافیک کاسه چراغ های آن دیده می شود.


با نگاهی دقیق تر به این عکس ها، می توان متوجه شد که حداقل در نمونه های تست های فنی این خودرو، خبری از سانروف و رینگ آلیاژی نیست و در حال حاضر سقف فلزی و قالپاق در نمونه های اولیه دیده می شود.


اطلاعاتی که از پیش در اختیارمان بود، پیشرانه ۱٫۶ لیتری EC5 را برای پژو ۳۰۱ یادآور می شود. این پیشرانه ۱۱۴ اسب بخار را با گشتاور ۱۵۵ تا ۱۵۸ نیوتن متر تولید می کند و جعبه دنده ۵ دنده دستی BE4، قدرت را به چرخ های جلوی پژو ۳۰۱ می رساند. با توجه به مسائل مربوط به تحریم، گویا قرار است در ابتدا پژو ۳۰۱ با جعبه دنده دستی به بازار عرضه شود و نمونه اتوماتیک ۶ دنده آیسین، در آینده به خط تولید ایران خودرو بیاید.


بر اساس برخی اطلاعات موجود، پژو ۳۰۱ فیس لیفت فول آپشن به چهار کیسه هوا، سیستم کنترل پایداری، سیستم تهویه الکتریکی، فرمان کمکی برقی، نمایش‌گر، دوربین و سنسور عقب، کروز کنترل و محدودکننده سرعت، سنسور نور و باران و… مجهز است.


اسب بخار
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head