نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
کد خبر: ۱۰۴۸۴۱
2019 May 25 - ۱۳:۰۵ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز -تویوتا نسل جدید یاریس را براساس سه اصل جذابیت، صرفه اقتصادی و قیمت رقابتی حیات بخشیده است. یاریس هاچبک جدید درواقع نسخه ری‌بَج شده مزدا ۲ بوده و چهره و طراحی داخلی‌اش بی‌شباهت به برادر هم‌وطن نیست.
به گزارش پدال نیوز-تویوتا نسل جدید یاریس را براساس سه اصل جذابیت، صرفه اقتصادی و قیمت رقابتی حیات بخشیده است. یاریس هاچبک جدید درواقع نسخه ری‌بَج شده مزدا ۲ بوده و چهره و طراحی داخلی‌اش بی‌شباهت به برادر هم‌وطن نیست.

نسل جدید تویوتا یاریس هاچبک به بازار می آید

  • نسل جدید تویوتا یاریس هاچبک به بازار می آید
  • نسل جدید تویوتا یاریس هاچبک به بازار می آید
  • نسل جدید تویوتا یاریس هاچبک به بازار می آید

رینگ‌های 16 اینچی آلومینیومی، آینه‌های جانبی و دستگیره‌های همرنگ بدنه، چراغ‌ها و جلوپنجره جدید، سپرهای بازطراحی شده و لوله اگزوزهای کرومی در بیرون وظیفه انتقال حسی سطح بالا را بر عهده داشته و با امکانات استانداری شامل کنترل تمام‌برقی آینه‌های جانبی + گرم‌کن، ورود بدون کلید + استارت دکمه‌ای، مه‌شکن جلو و عقب، برف‌پاک‌کن‌های متناوب، دوربین و حسگر عقب، نمایشگر 7 اینچی لمسی، سیستم صوتی با 6 بلندگو، و جعبه کمک‌های اولیه تکمیل می‌شوند. یاریس جدید به لطف بهره‌گیری از سامانه‌های کنترل پویایی خودرو (DSC)، کنترل کشش، ترمز ضدقفل (ABS) با توزیع الکترونیکیِ نیرو (EBD)، ترمز کمکی و 6 کیسه هوا در جلو و عقب، به لحاظ ایمنی نیز وضعیت قابل‌قبولی دارد. بنا به اطلاعات محدود موجود، قلب این نسل نیز نمونه 4 سیلندر خطی 1.5 لیتری با نسبت تراکم 12:1 و تزریق مستقیم سوخت است که بیشینه توان 106 اسب بخاری خود را از گذرگاه جعبه‌دنده 6 سرعته خودکار استاندارد به چرخ‌های جلو می‌رساند و در حالت رانندگی Sport شتاب‌گیری‌ها و پاسخ‌های سریع و جذابی ارائه می‌کند. عصر خودرو

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head