نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
کد خبر: ۱۰۴۷۳۵
2019 May 23 - ۱۱:۳۷ - ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
سرهنگ مومنی خبر داد
پدال نیوز- رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ تصادفات منجر به فوت هفته گذشته شهر تهران را تشریح کرد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا ، سرهنگ مومنی رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ در تشریح تصادفات منجر به فوت هفته گذشته شهر تهران اعلام کرد: در این هفته ٢ مورد تصادف منجر به فوت را در سطح شهر تهران شاهد بودیم که یک نفر سرنشین وسیله نقلیه و یک نفر راننده موتورسیکلت در اثر بی احتیاطی و عدم رعایت قوانین و مقررات جان خودشان را از دست دادند و خانواده‌هایی را داغدار کردند.
 
وی افزود: تصادف اول در ساعت ١٦/٣۰ روز سه شنبه در مسیر جنوب به شمال بزرگراه آزادگان روبروی بلوار یاس یک دستگاه کامیون بنز در لاین اضطرار متوقف بوده که یک دستگاه کامیونت ایسوز و از ناحیه جلو به قسمت عقب کامیون برخورد و در اثر شدت ضربه سرنشین کامیونت که فردی مذکر حدودا ٣٧ ساله در محل حادثه فوت کرد.
 
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: به رانندگان عزیز توصیه می‌کنم در هنگام توقف اضطراری در محور‌های بزرگراهی در محل امن توقف کنند و در قسمت عقب وسیله نقلیه با فاصله مناسب علائم هشدار دهنده نصب کنند و همچنین رانندگان در هنگام خستگی و خواب آلودگی حتما در یک مکان مناسب توقف کنند و پس از استراحت دوباره به مسیر خود ادامه دهند.
 
سرهنگ مومنی تصریح کرد: تصادف دوم در ساعت ۰۰:٢٥ بامداد امروز پنج شنبه ٩٨/٣/٢ در مسیر شرق به غرب تونل نیایش یک دستگاه موتورسیکلت به علت تخطی از سرعت مطمئنه راننده قادر به کنترل وسیله نقلیه خود نبوده و با جدول کناری تونل برخورد و پس از طی ١٢ متر کشیدگی بر روی جدول در اثر اصابت سر راننده به دیواره بتنی تونل راننده جوان حدودا ٣٧ ساله در محل حادثه فوت کرد.
 
وی افزود: به رانندگان موتورسیکلت توصیه می‌کنم از تردد در داخل تونل‌های شهری جدا خودداری کنند و در هنگام رانندگی از کلاه ایمنی استفاده کنند.
 
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در خاتمه به کلیه کاربران ترافیک توصیه می‌کنم قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند و به توصیه کارشناسان پلیس راهور توجه کنند و همچنین با توجه به نزدیک شدن به شب‌های قدر رانندگان عزیز در مقابل مساجد و محل‌های برگزاری مراسم با دقت و توجه لازم رانندگی کنند و توجه ویژه به حرکت عابران پیاده داشته باشند تا شاهد وقوع حوادث دلخراش در سطح معابر شهر تهران نباشیم.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head