نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱
کد خبر: ۱۰۴۷۳۱
2019 May 23 - ۱۰:۳۸ - ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق لوازم داخل خودرو‌های شمیرانات خبر داد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران ،  سرهنگ عباس مرادی سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ اظهار کرد: موضوع سرقت لوازم داخلی و قطعات خودروها به یکی از معظلات اجتماعی تبدیل شده است.
وی افزود: پلیس پایتخت در تلاش است تا بر اساس تدابیر فرماندهی انتظامی تهران، نسبت به شناسایی و دستگیری متهمان و سارقان در این حوزه اقدامات لازم را انجام دهد.
 
سرهنگ مرادی تصریح کرد: ماموران سرکلانتری یکم پلیس پایتخت در پی انجام عملیاتی توانستند یکی از سارقان لوازم خودرو را که در محدوده شمیرانات و شمال پایتخت اقدام به سرقت می‌کرد، شناسایی و در یک اقدام ضربتی دستگیر کنند.
 
وی افزود: در تحقیقات مشخص شد که متهم تا پیش از این به دلیل سرقت زندانی بوده است، اما با قرار وثیقه 300 میلیون تومانی آزاد شده و پس از رهایی از زندان نیز اقدام به سرقت کرده است.سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه متهم دارای سه فقره سابقه سرقت لوازم و قطعات خودرو است، تصریح کرد: پس از دستگیری وی تمام اموال سرقتی شهروندان از مخفیگاه متهم کشف و ضبط شد.
 
وی افزود: متهم در بازجویی‌ها گفت که 40 سال دارد و از سال 94 اقدام به سرقت لوازم و قطعات خودرو کرده‌ است.
 
سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: متهم در تشریح نحوه سرقت‌های خود گفت: پس از تخریب قفل خودرو‌ها اقدام به سرقت ضبط و باند و دیگر لوازم داخل خودرو می‌کردم.
 
سرهنگ مرادی تصریح کرد: در گذشته نمایشگاه خودرو داشتم، اما به دلیل ورشکستگی مالی به سرقت از خودروها روی آوردم.
 
 
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head