نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۳
کد خبر: ۱۰۴۳۵۹
2019 May 17 - ۱۳:۱۰ - ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: یک لحظه غفلت والدین استرالیایی در خیابان موجب جدا شدن کودک خردسال از آنها و تصادف شدید او با یک خودروی سواری شد.
به گزارش پدال نیوز؛ یک لحظه غفلت والدین استرالیایی در خیابان موجب جدا شدن کودک خردسال از آن‌ها و تصادفی وحشتناک شد. این کودک که قصد داشت از یک خیابان شلوغ در شهر آدلاید استرالیا عبور کند توسط یک خودرو‌ی شاسی بلند زیر گرفته شد.

ویدئویی که توسط دوربین مداربسته خیابان تهیه شده است لحظه وقوع این حادثه را به تصویر می‌کشد. در ابتدای این ویدئو این کودک در حالی که در کنار خیابان ایستاده است و مترصد فرصتی برای عبور از آن دیده می‌شود. پس از عبور چند خودرو این پسر ناگهان به داخل خیابان می‌دود و از تصادف شدید با یک خودروی شاسی بلند می‌گریزد. اما در حالی که این پسر با خوش شانسی از تصادف با خودروی شاسی بلند اول می‌گریزد با یک خودروی شاسی بلند دیگر که در جهت مخالف خیابان در حال حرکت بود برخورد می‌کند.

در این ویدئو این کودک در حالی که در نزدیکی چرخ عقب سمت راست خودرو روی کف خیابان افتاده است دیده می‌شود. بلافاصله راننده شاسی بلند خوردوی خود را متوقف کرد و به همراه چند شاهد عینی به کمک این کودک شتافت و او را از خیابان به پیاده‌رو منتقل کردند. خوشبختانه این کودک در این حادثه دچار جراحت جدی نشد.

راننده ۴۶ ساله خودروی شاسی بلند به یکی از شبکه‌های تلویزیونی استرالیا گفت: "ظاهراً این کودک از قسمت سر به عقب ماشین من برخورد کرد."

بنا به گفته پلیس محلی استرالیا این کودک در این حادثه دچار جراحت سطحی شد. این کودک که دچار جراحت از ناحیه قوزک پا شده بود و دو ناخن انگشت خود را از دست داده بود بلافاصله به مرکز درمانی فلیندرز منتقل شد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی استرالیا این کودک که پس از جدا شدن از والدین خود در خیابان گم شده بود، در خیابان پرسه می‌زد. این اتفاق هنگامی رخ داد که خانواده او برای خرید وارد یک فروشگاه شدند.

گفتنی است؛ پلیس استرالیا تاکید کرد که در لحظه وقوع حادثه راننده شاسی بلند زمانی که چراغ راهنما هنوز سبز بود از خیابان عبور کرده بود.دانلود

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head