نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۴
کد خبر: ۱۰۴۳۵۸
2019 May 17 - ۱۳:۰۹ - ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
معاون اجتماعی پلیس راهور تهران:
پدال نیوز- معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: آموزش قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به کودکان از دوران کودکی، باعث رعایت بیشتر قوانین در بزرگسالی می‌شود.
به گزارش پدال نیوز به نقل از میزان، سرهنگ حسین بشیری گفت: یکی از اقداماتی که والدین باید در دوران کودکی فرزندانشان انجام دهند، آموزش صحیح قوانین راهنمایی و رانندگی به آنهاست.
 
وی گفت: این امر ممکن نمی‌شود مگر با رفتار‌های صحیح رانندگی که در مقابل چشمان کودک خود در حین رانندگی باید انجام شود که دقیقا کودکان را با انجام صحیح رفتار‌های ترافیکی آشنا می‌سازد.
 
معاون اجتماعی پلیس راهور تهران با بیان اینکه برخی از اقدامات می‌تواند در جهت بالا بردن سطح اطلاعات به کودکان کمک کند افزود: والدین باید فرزندان خود را با تابلو‌ها و علائم راهنمایی و رانندگی آشنا کنند.
 
وی افزود: والدین به کودکان بیاموزند که خیابان جای مناسبی برای بازی فوتبال نیست و هرگز نباید برای تعقیب توپ خود بصورت ناگهانی در وسط خیابان حاضر شوند.
 
وی در ادامه اضافه کرد: برخی از نکات نیز می‌تواند در آموزش کودکان بسیار موثر باشد، مثل اینکه هنگام سوار شدن باید ابتدا بچه‌ها و هنگام پیاده شدن ابتدا بزرگتر‌ها اقدام کنند ویا اینکه وقتی با فرزندان کوچک خود از عرض خیابان عبور می‌کنید، به طور هم عرض با فرزند خود عبور کنید.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head