نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰
کد خبر: ۱۰۴۳۲۵
2019 May 16 - ۱۰:۱۸ - ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: بر اساس اعلام برنامه افق ۲۰۳۹ مرسدس‌بنز، این خودروساز توافق پاریس را فراتر از یک تعهد و به عنوان اعتقاد خود می‌داند.......
به گزارش پدال نیوز به نقل از دنیای اقتصاد : بر اساس اعلام برنامه افق ۲۰۳۹ مرسدس‌بنز، این خودروساز توافق پاریس را فراتر از یک تعهد و به عنوان اعتقاد خود می‌داند. از این ‌رو، مرسدس‌بنز برنامه‌ریزی کرده که تا سال ۲۰۳۰ بیش از ۵۰ درصد فروش خودروهایش به خودروهای پلاگین‌هیبریدی یا تمام‌برقی اختصاص یابد.

 
به‌گفته این خودروساز، از طریق برنامه تلفن هوشمند «مرسدس می» به مالکان خودروهای برقی کمک خواهد شد تا ایستگاه‌های شارژ عمومی که از انرژی سبز استفاده می‌کنند را بیابند. براساس این برنامه چشم‌انداز، خودروساز آلمانی علاوه بر کاهش آلایندگی خودروها، تمام کارخانه‌های خودرو در اروپا را نیز تا سال ۲۰۲۲ از آلایندگی کربنی پاک خواهد کرد. این خودروساز اعلام کرده با شرکت‌های زیست‌محیطی همکاری خواهد کرد تا تاثیر منفی زنجیره تامین خود را بر محیط‌زیست ارزیابی کند و اهداف کاهش آلایندگی را بخش اصلی سیاست انتخاب تامین‌کننده خود قرار خواهد داد. برنامه افق ۲۰۳۹ مرسدس‌بنز توسط اولا کالنیوس که قرار است از ۲۲ ماه مه بر کرسی مدیرعاملی دایملر تکیه بزند، تبیین شده است.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head