نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۱
کد خبر: ۱۰۴۲۹۴
2019 May 15 - ۱۳:۲۷ - ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
رئیس پلیس راه استان اصفهان خبر داد:
پدال نیوز- رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: خودروی رانندگان متخلف دارای مظاهر علنی فساد شامل شیشه‌های دودی غیرمجاز، آلودگی صوتی، سگ گردان و غیره توقیف می‌شود.
به گزارش پدال نیوز به نقل از مهر ، سرهنگ رضا رضایی اظهار داشت: پلیس راهور استان اصفهان در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر برخورد با رانندگان هنجار شکن نسبت به اجرای طرح مقابله با دور دور اقدام کرده است و بر این اساس با رانندگانی که اقدام به پرسه زنی در خیابان به قصد ایجاد مزاحمت برای نوامیس و شهروندان می‌کند برخورد می‌شود.
 
وی افزود: علاوه بر این پلیس اصفهان با خودروهای دارای مظاهر علنی فساد از جمله شیشه‌های دودی غیرمجاز، آلودگی صوتی، متظاهر به بدحجابی و خودروهای سگ گردان نیز برخورد جدی خواهد داشت.
 
رئیس پلیس راه استان اصفهان با بیان اینکه این طرحی از دو هفته پیش آغاز شده است که البته در سال‌های گذشته نیز وجود داشته است، گفت: در رویکرد جدید، این طرح تا پایان تابستان به شکل مستمر در شب‌های پنج شنبه و جمعه در محدوده‌های شمال شهر و جنوب شهر اصفهان اجرا می‌شود.
 
توقیف 280 خودروی متخلف در دو هفته گذشته
 
وی با بیان اینکه در هفته گذشته 123 فقره دستگاه و هفته قبل از آن نیز 157 دستگاه خودروی افراد متخلف توقیف شد، گفت: این طرح استانی است و در تمامی شهرستان‌های استان اصفهان اجرا می‌شود.
 
رضایی با بیان اینکه ترخیص وسیله نقلیه منوط به عدم شکایت قضائی است، ابراز داشت: شخص راننده به پلیس اطلاعات معرفی می‌شود و در صورتی که دستور قضائی در ارتباط با راننده وجود نداشته باشد خودرو، پس از گذراندن دوره‌های آموزشی توسط راننده ترخیص می‌شود.
 
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head