نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۱
کد خبر: ۱۰۴۲۳۲
2019 May 14 - ۱۴:۱۷ - ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس:
پدال نیوز- سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه رضا رحمانی وزیر صنعت در مدت کوتاه مدیریتش خدمات ارزنده ای برای صنعت و دفاع از حقوق مردم انجام داد، گفت: وی نه تنها چالش های خودرو از جمله رانت و فساد را از بین برد بلکه تولید خودرو از ۶۰۰ تا ۷۰۰ دستگاه در روز را به بیش از ۲ هزار دستگاه رساند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از اقتصادآنلاین ، ولی ملکی نماینده مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در مدت کوتاه حضورش در وزارت صمت عملکرد مثبتی داشته، گفت: آقای رحمانی در وضعیت بحرانی مدیریت وزارتخانه را بر عهده گرفته و خیلی از چالش های تهدیدی وزارتخانه را به فرصت تبدیل کرد.
 
وی مقابله با رانت، فساد و پارتی بازی را یکی از اقدامات رحمانی در این وزاتخانه ذکر کرد و افزود: آقای رحمانی جلوی تخصیص ارز دولتی به افراد و وارد کنندگانی که حق شان نبوده را گرفت و با فساد مبارزه کرد.
 
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: آقای رحمانی صنعت خودرو را سامان داد و با افزایش تولید خودرو مشکلات و چالش های خودرو را برطرف کرد.
 
ملکلی تاکید کرد: آقای رحمانی زمانی که وزیر شد، تولید خودرو روزانه 600 تا 700 خودرو بود اما در حال حاضر به بیش از 2 هزار عدد رسیده است.
 
وی در خصوص عملکرد این وزارتخانه گفت: باید به آقای رحمانی فرصت داد. ایشان مدت کمی است که مسئولیت وزارتخانه را به عهده گرفته که تا کنون موفق عمل کرده است.
 
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: نباید بدون در نظر گرفتن شرایط و امکانات، چوب لای چرخ یک وزیر موفق گذاشت.
 
 
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head