نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۱
کد خبر: ۱۰۴۱۸۵
2019 May 13 - ۱۶:۴۶ - ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- رییس پلیس فتا استان مازندران نسبت به پیامک های جعلی ثبت نام کارت سوخت به شهروندان هشدار داد و گفت که کاربران فریب سایت‌های معرفی شده در شبکه‌های اجتماعی مجازی و یا پیامک‌های ارسالی را نخورند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا ، سرهنگ حسن محمدنژاد افزود: سودجویان تحت این موضوع باعث انتقال کاربران به درگاه فیشینگ(راه دریافت کلمه کاربری، رمز و شماره 16رقمی کارت و...) شده و اطلاعات کارت‌های بانکی آنان را سرقت می کنند.
وی با بیان اینکه سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی کشور تنها مرجع رسمی ثبت‌نام کارت سوخت را سامانه دولت همراه اعلام کرده ادامه داد: طبق اظهارات شرکت ملی فرآورده های نفتی تنها مرجع رسمی ثبت‌نام کارت هوشمند سوخت سامانه دولت همراه است و افراد از مراجعه به هرگونه سایت و اپلیکیشن‌های جعلی برای ثبت‌نام کارت هوشمند سوخت خودداری کنند.
مالکان خودرو و موتورسیکلت‌ها که کارت سوخت شخصی ندارند، تنها از طریق سامانه دولت همراه، اپلیکیشن دولت همراه یا کد دستوری # 4*ثبت‌نام کنند.
رییس پلیس فتا استان مازندران گفت: افراد از پذیرش و پاسخگویی به هرگونه پیامک یا ورود به هرگونه سایت و اپلیکیشن‌های جعلی که در این زمینه مردم را ترغیب به ثبت‌نام در سایت‌های جعلی‌شان می‌کنند، بطور جدی خودداری کنند.
دور جدید ثبت نام مالکان خودرو و موتورسیکلت فاقد کارت سوخت از هشتم اردیبهشت امسال آغاز شده است و مراحل ثبت نام صرفا غیرحضوری و از طریق سامانه دولت همراه انجام می شود.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head