نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۷
کد خبر: ۱۰۴۰۹۷
2019 May 12 - ۱۴:۱۹ - ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران گفت: سازه فلزی پل گیشا ۲۵ اردیبهشت جمع آوری می‌شود و این کار دو ماه طول می‌کشد.
به گزارش پدال نیوز به نقل ازباشگاه خبرنگاران ،  افشین حبیب زاده رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران  با بیان اینکه پروژه زیرگذر گیشا تاکنون نزدیک به 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، گفت: در 25 اردیبهشت عملیات جمع آوری پل فلزی آغاز می‌شود که این کار تا دو ماه به طول خواهد انجامید.
 
وی تصریح کرد: برای جلوگیری از تبعات ترافیکی این عملیات هم هماهنگی‌هایی با پلیس انجام شده تا دسترسی مناسب را برای شهروندان فراهم کنند تا مشکل ناشی از این عملیات برای شهروندان کاهش یابد.
 
حبیب‌زاده با بیان اینکه شهرداری قول داده تا پایان سال این پل بهره برداری برسد، افزود: بعد از اینکه پل فلزی جمع آوری شود تابلو‌های زمان داری که نشان می‌دهد زمان اتمام پروژه چه موقع خواهد بود هم نصب می‌شود.
 
وی خاطرنشان کرد: سازه فلزی پس از جمع آوری به یکی از کارگاه‌های شهرداری منتقل می‌شود و سپس قسمتی که باید احیا شود به محل سابق باز می‌گردد.
 
رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران افزود: پروژه زیرگذر استاد معین هم تا آخر سال تکمیل می‌شود.
 
حبیب‌زاده در خصوص میزان تأثیرگذاری شرایط سیاسی بر روی اجرای پروژه‌ها گفت: قطعا به صورت غیرمستقیم موثر است، ولی شهرداری سعی می‌کند به تعهدات خود عمل کند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head