نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۸
کد خبر: ۱۰۳۹۲۱
2019 May 09 - ۱۰:۰۶ - ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
موفقعیتی دیکر برای شرکت عظیم خودرو
پدال نیوز: خودرو هن تنگ ايكس ٧ (HANTENG X7) اولين خودرو چينی توليدی در ايران است كه موفق به اخذ استانداردهای 85 گانه خودرویی گرديد.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز،شركت صنايع توليدی عظيم خودرو نماينده رسمی برند HANTENG AUTO چين، موفق شد تا با تلاشی مجدانه استانداردهای ۸۵ گانه را برای اولين بار در بخش خودروهای توليدی در داخل كشور اخذ نمايد.
 
شايان ذكر است محصولات برند هنتنگ ( سری ايكس ۷ و ايكس ۵ ) از سری خودروهای كراس اوور هستند كه در سايت توليدی شركت عظیم خودرو واقع در شهر بروجرد و در استان محروم و سيل زده لرستان، برای اولین بار در کشور منطبق با استانداردهای اتحاديه اروپا توليد می شوند.
 
اولين سری توليدی خودرو هنتنگ ايكس ۷ در بهمن ماه سال گذشته تحويل خريداران گرديد و پیرو وعده‌ای كه به مشتريان این شركت داده شده بود، مقرر گردید تا در ارديبهشت ماه سال ۱۳۹۸ مراحل شماره گذاری اين خودرو با كيفيت توليدی در ايران نهایی گردد.
 
خودروي هنتنگ ايكس ٧ يك كراس اوور شهري سايز متوسط با حجم موتور ٢ ليتر و قدرت ١٩٠ اسب بخار و گشتاور ٢٥٠ نيوتن متر مي باشد و از يك گيربكس اتوماتيك ٦ دنده دو كلاچه با قابليت انتقال نيرو به محور جلو بهره مي برد.
 
از رقبای توليدی اين محصول در بازار ايران، می توان به زوتی كوپا، چری تيگو ۷، هايما اس ۷، جك اس ۵ و سوزوکی گرند ويتارا اشاره کرد كه با توجه به مشخصه‌های فنی موجود در اين خودرو و قابليتهای فنی و تجهيزات رفاهی متفاوت آن، رقیبی سرسخت برای رقبا خواهد بود.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head