نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۶
کد خبر: ۱۰۲۶۳۳
2019 April 16 - ۱۲:۲۲ - ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
در نمایشگاه خودروی شانگهای 2019
پدال نیوز: هن تنگ یکی از برند های چینی نوپای چینی است که توانسته در مدت فعالیت کوتاه خود پله های پیشرفت را سریعا طی کند......
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز؛ هن تنگ یکی از برند های چینی نوپای چینی است که توانسته در مدت فعالیت کوتاه خود پله های پیشرفت را سریعا طی کند. این مهم را می توان در جریان نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 مشاهده کرد چرا که این شرکت در کنار محصولات متنوع خود از یک سدان اسپرت جذاب دو درب رونمایی کرد.


این خودرو که RED 01 نام دارد دارای ظاهری جذاب و مدرن است  و کاملا مطابق با زبان طراحی هن تنگ شکل داده شده است. از مشخصه ظاهری این سدان هن تنگ باید به بدنه کوپه مانند و آن رینگ های 5 پره کاملا مدرن اشاره کرد.
 

در پیشانی خودرو بیش از هر چیز دهانه بزرگی به چشم می آید با قطعات مثلثی کرمی تزیین شده است.چراغهای باریک جلو نمای جسور و تهاجمی به خودرو بخشیده و در طرفین سپر چراغهای دی لایت L شکل باعث جذابیت بصری فوق العاده شده است.در نمای جانیی ستون B مشکی رنگ و شیب زیادی سقف، نمایی از یک کوپه جذاب را ایجاد کرده است. همچنین در قسمت عقبی این سدان دو درب شکستگی به چشم می خورد که در نوع خود کاملا منحصر بفرد است.
 
در نمای عقب هم نیز به سبک نمای جلو خودرو از چراغهای باریک استفاده شده است. همچنین در بالای چراغهای اصلی یک نوار باریک LED تعبیه شده که در سرتاسر درب صندوق و حتی نمای جانبی امتداد یافته است.
 
در خصوص قوای محرکه این خودروی جدید هن تنگ اطلاعاتی منتشر نشده است اما از آنجایی که در نمای عقب خودرو خروجی اگزوزی مشاهده نمی شود و همچنین در نمای جلو خودرو از جلو پنجره های مرسوم خبر نیست می توان حدس زد RED 01 از پیشرانه  الکتریکی بهره می برد.قابل ذکر است هن تنگ تاکنون سدانی در بین محصولات خود نداشت و RED 01 را باید اولین سدان این شرکت محسوب کرد. البته این خودرو در حال حاضر بصورت یک کانسپت معرفی شد و باید در آینده منتظر نخسه تجاری آن باشیم
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head