نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۶
کد خبر: ۱۰۲۶۳۲
2019 April 16 - ۱۲:۱۵ - ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
در جریان نمایشگاه خودروی شانگهای 2019
پدال نیوز: برند چینی هن تنگ در جریان نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 از اولین محصول هیدروژنی خود رونمایی کرد.این کراس اوور که X7 FCV نام دارد از سیستم قدرت انرژی پیل سوختی بهره می برد.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز؛ برند چینی هن تنگ در جریان نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 از اولین محصول هیدروژنی خود رونمایی کرد.این کراس اوور که X7 FCV نام دارد از سیستم قدرت انرژی پیل سوختی بهره می برد.


 
هن تنگ X7 FCV  مجهز به یک پیشرانه سلول سوختی هیدروژِنی با کد GH40 می باشد که توسط خود این شرکت توسعه یافته است.همچنین این خودرو در محور عقب خود از یک پیشرانه دیگر نیز بهره می برد.بنا بر اطلاعات ارائه شده قدرت پیشرانه هیدورژنی 57 اسب بخار و میزان قدرت خروجی پیشرانه عقب  برابر با 190 اسب بخار خواهد بود.همچنین مجموع گشتاور خروجی این دو پیشرانه برابر با 320 نیوتن متر می باشد. هن تنگ X7 FCV با این مشخصات فنی از شتاب اولیه 11 ثانیه برخوردار است.
 
 
 
هن تنگ X7 سلول سوختی بر روی نسخه PHEV این خودرو توسعه داده شده و از نظر ظاهری تغییر خاصی نکرده است.این خودروساز چینی تاکنون در خصوص تصمیم برای عرضه این عمومی این خودرو سخنی به میان نیاورده است. قابل ذکر محصولات پیل سوختی مانند هیوندای توسان هیدورژنی در برخی از بازارهای جهان نظیر ژاپن و آمریکا بصورت قابل توجهی عرضه گردیده است.


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head