نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۳
کد خبر: ۱۰۲۶۲۵
2019 April 16 - ۱۱:۱۱ - ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پراید 37 میلیون تومانی در فهرست فروش امروز سایپا
پدال نیوز: پیش فروش و فروش فوری محصولات گروه خودروسازی سایپا از امروز سه شنبه ساعت 10 صبح آغاز شد.
به گزارش پدال نیوز، در طرح فروش فوری خودروهای تیبا، سایپا 131، سایپا 151، ساینا، وانت نیسان تک سوز و دوگانه سوز عرضه شد.
 
بر اساس اعلام گروه خودروسازی سایپا تیبا تک سوز با قیمت 42 میلیون و 43 هزار تومان و تیبا دوگانه سوز با قیمت 45 میلیون و 543 هزار تومان عرضه شد. سایپا 131 نیز 37 میلیون و 381 هزار تومان خواهد بود و برای سایپا 151 نیز قیمتی معادل 40 میلیون و 213 هزار تومان تعیین شده است.
 
قیمت با گیربکس معمولی نیز 53 میلیون و 243 هزار تومان اعلام شده و وانت نیسان تک سوز نیز قیمتی معادل 67 میلیون و 535 هزار تومان خواهد داشت. مدل دوگانه سوز این خودرو نیز کمی گران تر و با قیمت 69 میلیون و 535 هزار تومان عرضه شده است.
 
تحویل این خودروها طی ماه های آینده و بر اساس قرارداد 30 روزه خواهد بود.
 
 متقاضیان برای شرکت در این طرح و خرید فوری محصولات نباید در ۱۸ ماه گذشته خودرویی از سایپا خریداری کرده باشند اما برای پیش فروش، این محدودیت وجود ندارد. ثبت نام برای افراد زیر 18 سال امكان پذیر نبوده و امكان صلح (خرید انصرافی) نیز وجود نخواهد داشت .
 
در همین رابطه عبدالله بابایی نماینده ویژه مدیرعامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش تاکید کرده ، تلاش می شود خودروهایی که تحویل آنها به تعویق افتاده است تا 4 ماه آینده به مشتریان تحویل داده شود. به گفته وی، در حال حاضر تولید روزانه سایپا به بیش از ۲ هزار دستگاه رسیده است و برای تولید روزانه 2 هزار و 600 دستگاه و تحویل همین میزان خودرو به مشتریان در ماه های آینده برنامه ریزی شده است.
 
انتهای پیام/


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head