نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۵
کد خبر: ۱۰۲۶۲۲
2019 April 16 - ۱۰:۵۳ - ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز رئیس کارخانه خودروسازی تسلا در تازه‌ترین بیانیه خود اعلام کرده است: تا سال آینده خودروهای تسلا به استقلال کامل می‌رسند و روند تکمیلی خود را پشت سر می‌گذارند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از فارس ، ایلان ماسک، رئیس کارخانه خودروسازی تسلا در تازه‌ترین بیانیه خود اعلام کرده است: خودروهای تسلا تا سال آینده روند ایمنی خود را پشت سر می‌گذارند و از رقبای خود در عرصه خودروسازی جلو می‌زنند.
 
ماسک در سال 2015 نیز بیانیه‌ای صادر کرده بود که براساس آن خودروهای تسلا علاوه بر اینکه ایمن رانندگی می‌کنند، حافظ قوانین رانندگی نیز هستند.
 
محقق مؤسسه فناوری ماساچوست آمریکا که در پروژه خودروهای خودران تسلا همکاری می‌کند، در یک مصاحبه اظهار کرده است تا 6 ماه یا نهایتا یک سال آینده تمام ضعف‌های خودروهای خودران تسلا برطرف می‌شود و با خدمات بیشتری به نسبت دیگر خودروهای خودران وارد بازار می‌شود.
 
به گفته ماسک، پیشرفت‌های مداوم در نرم افزار و سخت افزار باعث می‌شود خودروهای خودران برای حضور در جاده‌ها آمادگی پیدا کنند.
 
بنابر اظهارات  رئیس کارخانه خودروسازی تسلا و اطلاعات منتشر شده، استارت افزایش قیمت خودروهای خودروهای خودران تسلا از یکم ماه می آغاز می‌شود.
 
 
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head