نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
کد خبر: ۱۰۲۶۱۹
2019 April 16 - ۱۰:۴۹ - ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
عضو کمیسیون صنایع مجلس مطرح کرد:
پدال نیوز- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: خودروسازان در گزارش‌های خود اعلام کرده‌اند که روند افزایشی تولید خودرو در سال ۹۸ ادامه‌دار خواهد بود، بنابراین کاهش قیمت خودرو طی سال جاری بسیار محتمل است.
به گزارش پدال نیوز، معمولا بازار خودرو در ایام نزدیک به فصل تابستان با رشد حجم تقاضا و افزایش قیمت روبه‌رو می‌شود و همچنین حضور دلالان و سوداگران در بازار خودرو هم احتمال گرانی خودرو در ماه‌های پیش رو را افزایش می‌دهد. آیا احتمال گرانی خودرو طی سال جاری به ویژه در ماه مبارک رمضان وجود دارد؟
مطالعه بیشتر:
قیمت خودرو در سال 98 چه خواهد شد؟
 
رمضانعلی سبحانی‌فر، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با «تجارت‌نیوز» گفت: مطابق با آمار و گزارش‌های ارائه شده از سوی خودروسازان در خصوص روند فعالیت آنها طی سال جاری، میزان تولید شرکت‌های خودروسازی از ابتدای امسال افزایش پیدا کرده است، بنابراین بعید به نظر می‌رسد که شاهد افزایش مجددی در قیمت خودرو طی سال جاری به ویژه در ماه مبارک رمضان باشیم.
 
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در حال حاضر تولید خودرو متناسب با حجم تقاضای مصرفی است و بازار با کمبود عرضه خودرو مواجه نیست، به همین جهت چنانچه روند افزایشی تولید خودرو در کشور ادامه دار باشد احتمال کاهش قیمت خودرو در سال جاری نیز بسیار وجود دارد.
 
این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: اما چنانچه عرضه خودرو در بازار به دلیل کاهش تولید خودروسازان کاهش پیدا کند، بدون شک به دلیل افزایش حجم تقاضا نسبت به حجم عرضه مجدد روند قیمت‌ خودرو در بازار افزایشی خواهد شد.
 
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: خودروسازان در گزارش‌های خود اعلام کرده‌اند که روند افزایشی تولید خودرو در سال 98 ادامه‌دار خواهد بود، بنابراین کاهش قیمت خودرو طی سال جاری بسیار محتمل است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head