نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹
کد خبر: ۱۰۲۴۱۸
2019 April 13 - ۱۱:۱۷ - ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خوزستان از ورود ۶۰ دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین به این استان برای مقابله با سیل خبر داد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از فارس ، غلامعباس بهرامی نیا با اشاره به انسداد 25 محور روستایی خوزستان و اعلام مسیرهای جایگزین برای این محورها، اظهار کرد: با تلاش صورت گرفته و فروکش آب، تعدادی از این محورها توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بازگشایی شده است.
 
وی از بازگشایی محور شوش به فکه خبر داد و با بیان این‌که تلاش می‌کنیم محور شوشتر به شعیبیه که تعداد قابل توجه ای روستا در این منطقه وجود دارند تا فردا بازگشایی شود، افزود: ارتباط محور شوش به سمت شوشتر نیز برقرار شده و با فروکش آب و ثابت شدن شرایط، تلاش خواهیم کرد وضعیت دیگر راه‌های استان را به حالت عادی باز گردانیم.
 
وی با اشاره به اعزام 100 دستگاه ماشین‌آلات سنگین و نیمه‌سنگین از 7  استان کشوربه خوزستان، گفت: تاکنون تعداد 60 دستگاه وارد استان شده است.برنامه‌ریزی و اولویت بندی کارها و اعزام ماشین‌آلات با ستاد بحران استانداری است؛ یعنی براساس نیاز ستاد مدیریت بحران و نماینده وزیر راه و شهرسازی در استان، ماشین‌آلات به مناطق مورد نیاز اعزام می شوند.
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان  با یادآوری این‌که هم‌اکنون در شهرستان اهواز حدود 60دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه‌سنگین در حال فعالیت است، اظهار کرد: خوزستان حدود 17 هزار کیلومتر جاده های اصلی، فرعی و روستایی دارد و وجود سیلاب وارد شده به استان و بارندگی‌های سنگین بود توانستیم تا کنون با تمهیدات انجام شده تمام محورها باز نگه‌داشته شوند و اگر محوری نیز به علت سیلاب مسدود شد، جاده های جایگزین برای محورهای دچار آبگرفتگی مشخص شوند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head