نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹
کد خبر: ۱۰۲۴۱۷
2019 April 13 - ۱۰:۱۸ - ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو تهران با اشاره به اینکه امکان تعمیر هواکش و کولر داخل قطار از ساعت ۲۲:۳۰ به بعد امکان‌پذیر است، گفت: هر شب علاوه بر خطوط مترو، روشنایی و هواکش قطار توسط تیم‌های مربوطه بررسی می‌شود.
به گزارش پدال نیوز به نقل از فارس ،  محسن محمدیان مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو تهران  تأکید کرد: در صورت بروز مشکل در هواکش یا کولر و همچنین بخاری، نمی‌توانیم در طول روز آن را اصلاح کنیم و باید منتظر بمانیم تا قطار از چرخه خارج شود که در واقع از آنجایی که حرکت قطار از 5:30 صبح تا ساعت 22 است، در این زمان امکان اصلاح وجود ندارد.
مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو تهران ادامه داد:‌ پس از بهره‌برداری یا در واقع ساعات پایان کار قطار، تیم‌های نگهداری، تعمیرات و عملیات ورود یافته و زمانی که قطار داخل پایانه قرار گرفت روشنایی و هواکش آن بررسی می‌شود و در صورت مشکل اصلاح  خواهد شد.
 
محمدیان گفت:‌ اکثر مسافران انتظار دارند زمانی که در طول سفر هواکش خراب است یا در همان لحظه یا در سفر بعدی آنها در آن روز اصلاح شود در صورتی که چنین چیزی امکانپذیر نیست چون توقف قطار در ساعات سرویس‌دهی> زمان حرکت قطارها را دچار اختلال می‌کند لذا این اقدام از ساعت 22:30 شب به بعد امکانپذیر است.
 
وی گفت: در صورتی که مسافران مشکلی در این زمینه داشته باشند می‌توانند از طریق شماره پیامک 30004277 اعلام کنند و مشکل مربوطه به مدیر خط ارجاع و برطرف خواهد شد همچنین شماره تلفن 66747907 مربوط به روابط عمومی مترو بوده و همکاران ما در ساعات اداری پاسخگوی مسافران خواهند بود.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head