نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۸
کد خبر: ۱۰۲۳۹۰
2019 April 12 - ۱۶:۱۵ - ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- دومین محموله ارسالی از هلال احمر به وسیله خودروهای آمیکو از روز دوشنبه به صورت روزانه بارگیری و عازم استان های لرستان و خوزستان شد.
به گزارش پدال نیوز- دومین محموله ارسالی از هلال احمر به وسیله خودروهای آمیکو از روز دوشنبه به صورت روزانه بارگیری و عازم استان های لرستان و خوزستان شد.

ارسال دومین اکیپ کمک رسانی گروه صنعتی آمیکو به هم وطنان آسیب دیده در سیل

محصولات آمیکو با حضور پررنگ در امداد رسانی به همطونان آسیب دیده از سیل و با توجه به مسدود بودن راه های ارتباطی برخی از مناطق، به یاری جمعیت هلال احمر ایران آمد و طی هفته گذشته و برای دومین بار، کاروان خودرو های آمیکو راهی مناطق سیل زده شد.

این محموله شامل مواد غذایی، آب معدنی، کیسه خواب، پتو، زیر انداز، لباس، مواد اولیه خوراکی و اقلام دیگر است که در قالب ده دستگاه کامیونت و چهار دستگاه پیکاپ به جهت انتقال قایق های امداد و نجات هلال احمر و توزیع در مناطق صعب العبور در استان های مذکور بارگیری شدند. محموله کمک های ارسالی با هماهنگی مرتضی رضایی، رئیس هلال احمر استان تهران بارگیری و ارسال شد.

چهار دستگاه پیکاپ و کامیونت های آمیکو از روز دوشنبه و به طور ثابت در مناطق سیل زده در حال بارگیری به مناطق صعب العبور هبودهستند و سایر کامیونت ها در رفت و آمد و بار گیری از تهران به خوزستان جهت ارسال اقلام و کمک های مردمی از هلال احمر و پایگاهی هلال احمر در سطح شهر تهران هستند.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head