نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
کد خبر: ۱۰۲۳۸۲
2019 April 12 - ۱۶:۰۴ - ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- شهرداری تهران و سازمانها و معاونت‌های آن با مجموعه‌ای از اقلام و تجهیزات خودرویی به استان خوزستان و به کمک سیل زدگان رفته اند.
به گزارش پدال نیوز- شهرداری تهران و سازمانها و معاونت‌های آن با مجموعه‌ای از اقلام و تجهیزات خودرویی به استان خوزستان و به کمک سیل زدگان رفته اند.

شهرداری تهران با چه تجهیزاتی به خوزستان رفته است

به گزارش فارس،  سازمان ها و معاونت های شهرداری تهران برای کمک به سیل زدگان خوزستانی دست به کار شده اند و هر کدام با ارسال بخشی از اقلام و لوازم مورد نیاز در این امر خداپسندانه مشارکت داشته اند.

این در حالی است که پیروز حناچی در حکمی شاپور رستمی معاون هماهنگی و امور مناطق را به عنوان نماینده شهرداری تهران در عملیات امداد رسانی به مناطق سیل زده استان لرستان و خوزستان معرفی کرد.

بر اساس این گزارش سازمان مدیریت پسماند با اعزام 10 دستگاه کامیون، دو دستگاه کشنده، دو دستگاه لودر، 4 دستگاه خودروی حمل زباله و 120 دست لباس کار خدمات شهری یکی از سازمان‌های اقدام کننده بوده است.

معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران نیز دو دستگاه کامیون، یک دستگاه لودر، یک دستگاه وانت و سه دستگاه کمرشکن به منطقه خوزستان اعزام کرده است.

در کنار این سازمانها شهرداری منطقه 11 تهران هم دو دستگاه کامیون، یک دستگاه لودر و سه دستگاه کمرشکن به منطقه اعزام کرده است.

اما شاید بتوان گفت که سازمان آتش نشانی شهر تهران بیشترین تجهیزات و خدمات را به خوزستان اعزام کرده است این سازمان 3 دستگاه جرثقیل 20، 15 و 3 تن، یک دستگاه کامیون نجات سنگین، یک دستگاه خاور حمل تجهیزات، یک دستگاه خودروی نور افشان، 4 دستگاه خودروی کاپرا و پیکاپ، دو دستگاه نور افشان با ژنراتور، 15 دستگاه موتور برق پرتابل، 50 دستگاه چادر بحران، دو دستگاه تلفن ماهواره ای و 4 دستگاه بی سیم دستی به منطقه فرستاده است.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head