نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰
کد خبر: ۱۰۲۳۷۶
2019 April 12 - ۱۵:۴۹ - ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- عضو شورای شهر تهران از افزوده شدن ۲۱ دستگاه نردبان غول پیکر به تجهیزات ایمنی سازمان آتش نشانی شهر تهران خبر داد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران ، مجید فراهانی رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران اظهار کرد: از همان آغاز فعالیت شوای پنجم شهر تهران، تامین اعتبار برای خرید تعدادی نردبان آتش نشانی غول پیکر جهت استفاده برای اطفای حریق در ساختمان‌های بلند مرتبه در دستور کار قرار گرفت تا اگر روزی حادثه‌ای مشابه به آتش سوزی ساختمان پلاسکو تهران اتفاق افتاد، سازمان آتش نشانی تهران بتواند عملکرد بهتری داشته باشد.
وی ادامه داد: پس از تأمین اعتبار مورد نیاز، سفارش ساخت تعداد 21 عدد نردبان غول پیکر داده شد و شهرداری تهران در دو نوبت اقدام به ترخیص این نردبان‌ها کرد.
 
فراهانی در توضیح نحوه ترخیص این نردبان‌ها در دو نوبت گفت: در سال 97 در نوبت اول توانستیم تعداد 9 دستگاه از 21 دستگاه سفارش داده شده را که 3 دستگاه آن به ارتفاع 56 متر و 6 دستگاه دیگر به ارتفاع 33 متر بود را ترخیص کنیم و در اختیار تعدادی از ایستگاه‌های آتش نشانی قرار دهیم و در انتهای سال 97 نیز توانستیم 12 دستگاه باقیمانده را ترخیص کنیم و تمام 21 دستگاه سفارش داده شده را به ایستگاه‌های آتش نشانی تهران تحویل دهیم.
 
مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران گفت: خرید این 21 دستگاه نردبان غول پیکر جزء افتخارات شورای شهر و شهرداری تهران است که نیاز ایستگاه‌های آتش نشانی تهران را تا 20 سال آینده تأمین خواهد کرد.
 
گفتنی است؛ پیروز حناچی شهردار تهران در ارائه گزارش 100 روزه عملکرد شهرداری تهران در دوره مدیریت خود خبر از عقد قرارداد برای خرید این تعداد نبردبان آتش نشانی را داده بود.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head