نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۲
کد خبر: ۱۰۱۲۷۷
2019 March 20 - ۱۲:۳۱ - ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
رضوانی تانک در ارتفاعی بالاتر!
پدال نیوز: رضوانی تانک بی‌شک یکی از دیوانه کننده ترین شاسی بلندهای بازار است. چگونه می‌توان این شاسی‌بلند را وحشی‌تر از این که هست کرد؟ با افزایش ارتفاع و استفاده از یک دست رینگ‌های فورجیاتو که توسط لاستیک‌های غول‌آسا در آغوش گرفته شده‌اند قطعاً تانک رضوانی گیراتر می‌شود.
به گزارش پدال نیوز؛ این خودرو که در پیج یکی از کاربران اینستاگرام دیده می‌شود قطعاً بین کاربران محبوبیت زیادی پیدا خواهد کرد و روی صفحه‌نمایش کامپیوترها و گوشی‌های هوشمند زیادی نقش خواهد بست. اگرچه به نظر می‌رسد این تصویر واقعی است اما در واقع یک رندر دیجیتالی می‌باشد.


با ارتفاع مناسب از سطح زمین و همچنین رنگ خودروهای نظامی، تانک موردبحث آماده‌ی پشت سر گذاشتن سخت‌ترین چالش‌ها در بحث آفرود است. با توجه به اینکه رضوانی تانک از زیرساخت جیپ رانگلر استفاده می‌کند بنابراین عبور از مسیرهای خشن و خارج از جاده برای این هیولا کار چندان سختی نخواهد بود.


اگرچه ظاهر رضوانی تانک همه را جذب خود می‌کند اما بررسی صورت گرفته روی این خودرو احساسات متناقضی را برمی‌انگیزد. اگرچه پیشرانه‌ی 8 سیلندر 6.4 لیتری این هیولا خنده را بر لبان راننده می‌نشاند اما کابین آن موارد مشترک زیادی با رانگلر داشته و همین مورد جای سؤال دارد.

اما با وجود تمامی این موارد هم کمتر خودرویی را می‌توان یافت که جذابیت ظاهری تانکرا داشته باشد. اگر رضوانی تانک را دوست دارید و از عهده‌ی پرداخت 165 هزار دلار آن برمی‌آیید بنابراین توصیه می‌کنیم ارتفاع خودرو را افزایش داده و از رینگ‌های فورجیاتو استفاده کنید.
 
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head