نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳
کد خبر: ۱۰۱۰۳۱
2019 March 14 - ۱۵:۰۷ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز -ب‌ام‌و در صدد معرفی نسل جدیدی از خودروهای هاچبک و جمع‌و جور سری ۱ است. خودرویی که متفاوت از نسل‌های قبل و بدون پلت‌فرم دیفرانسیل عقب ارائه خواهد شد.
به گزارش پدال نیوز -ب‌ام‌و در صدد معرفی نسل جدیدی از خودروهای هاچ‌بک و جمع‌و جور سری ۱ است. خودرویی که متفاوت از نسل‌های قبل و بدون پلت‌فرم دیفرانسیل عقب ارائه خواهد شد.

نسل جدید ب‌ام‌و سری ۱ به زودی به بازار می آید

  • نسل جدید ب‌ام‌و سری 1 به زودی به بازار می آید
  • نسل جدید ب‌ام‌و سری 1 به زودی به بازار می آید
  • نسل جدید ب‌ام‌و سری 1 به زودی به بازار می آید
  • نسل جدید ب‌ام‌و سری 1 به زودی به بازار می آید

به گزارش عصرایران ، خودروی جدید باوارایی‌ها از نسخه جدید UKL در مدل FAAR بهره می‌برد و خروجی موتور را به چرخ‌های جلو منتقل می‌کند. براساس مطالعات انجام شده در حوزه خودرویی، مردم این روزها خودروهای بزرگ، جادار و کاربردی را به یک رانندگی هیجان‌انگیز ترجیح می‌دهند و قابلیت محرک چرخ‌های جلو فضای بیشتری را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

سیستم دیفرانسیل جلو قیمت هر خودروی ساخته شده را حدود 660 یورو کاهش داده و مشتریان را نیز راضی خواهد کرد. از طرفی صرفه‌جویی اینچنینی در ب‌ام‌و توسعه خودروهای الکتریکی را سرعت می‌بخشد.

احتمالا شاهد یک موتور 1.5 لیتری 3 سیلندر 137 اسب‌بخاری روی این ب ام‌و جدید هستیم. انواعی از این خودرو نیز از موتورهای 2 لیتری 4 سیلندر و توان 187 اسب‌بخار بهره خواهند برد.

ب‌ام‌و سری 1 در سال‌های اخیر توجهات زیادی را به خود جلب نکرده اما همچنان از خودروهای مهم شرکت ب‌ام‌و محسوب می‌شود و در کنار سدان سری 3، سدان سری 5 و X1 پرفروش محسوب می‌شود.

برای دیدن این خودرو تا شروع نمایشگاه خودرویی فرانکفورت صبر کنید.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head