نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴
کد خبر: ۱۰۱۰۲۷
2019 March 14 - ۱۵:۰۲ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: طرح امداد خودرویی نوروز ۹۸ گروه خودروسازی سایپا با حضور مسئولین خودروسازی سایپا و رییس پلیس راهور تهران آغاز شد.
به گزارش پدال نیوز، طرح امداد خودرویی نوروز ۹۸ گروه خودروسازی سایپا با حضور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، رییس پلیس راهور تهران، مدیران عامل سایپایدک، پارس خودرو و امداد خودرو سایپا به همراه امدادگران و نمایندگی‌های خدمات پس از فروش این شرکت خودروسازی آغاز شد.
 
بهزاد پناهی مدیرعامل شرکت سایپا یدک در مراسم آغاز به کار طرح خدمات و امداد نوروزی ۹۸ گروه خودروسازی سایپا گفت: وظیفه شبکه خدمات پس از فروش سایپا در ایام نوروز، ایجاد اطمینان خاطر برای مشتریان در سفر‌های نوروزی است و با توجه به حجم سفر‌ها، تمام پایگاه‌ها و واحد‌های امدادی در جاده‌های سراسر کشور به مشتریان خدمات ارائه خواهند داد.
 
وی با اشاره به اینکه شبکه خدمات پس از فروش سایپا با تمام توان در تلاش است بهترین خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مسافران نوروزی ارائه کند، تصریح کرد: در طرح امداد و خدمات نوروزی ۹۸ سایپا، ۱۱ دفتر منطقه‌ای و ۲۰ انجمن صنفی نمایندگی‌ها وظیفه کنترل و نظارت بر عملکرد نمایندگی‌ها و واحد‌های امدادی را بر عهده دارند و در مجموع بیش از ۶ هزار نفر از نیرو‌های انسانی گروه سایپا در تلاش هستند تا آرامش و اطمینان خاطر را در ایام نوروز برای مشتریان فراهم کنند.
 
وی در ادامه با تاکید بر این مسئله که از  سپردن خودروی خود به امداد خودرو‌های متفرقه پرهیز کنند، گفت: مشتریان گروه خودروسازی سایپا در صورت بروز مشکل در حین سفر، می‌توانند با شماره ۰۹۶۵۵۰ تماس بگیرند تا از سپردن خودروی خود به امداد خودرو‌های متفرقه پرهیز کنند و متحمل هزینه‌های گزاف و صدمات ناشی از تعمیرات غیر استاندارد نشوند.
 
پناهی در خصوص هزینه تعمیرات در طرح نوروی گفت: تمامی هزینه‌های راه اندازی خودرو‌هایی که کمتر از پنج سال عمر دارند در این طرح رایگان است و مسافرین تنها در صورتی که قطعه‌ای مصرفی در خودروی آن‌ها تعویض شود باید هزینه قطعه را پرداخت کنند.
 
طرح خدمات و امداد نوروزی ۹۸ گروه خودروسازی سایپا از ۲۵ اسفند آغاز می‌شود و تا ۱۷ فروردین ۹۸ در سراسر کشور ادامه خواهد داشت.
 
 
انتهای پیام/


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head