نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۴
کد خبر: ۱۰۱۰۲۰
2019 March 14 - ۱۳:۰۶ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- با تلاش ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان ، سارقان داخل خودرو که در ۳ منطقه شهر کرج اقدام به ۹۶ فقره سرقت کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از خبرگزاری پلیس، سرهنگ "محمد نادربیگی" رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اعلام این خبر گفت : در پی ارجاع پرونده شکایت مبنی بر سرقت لوازم داخل خودرو در مناطقی از عظیمیه ، رجایی شهر و باغستان پیگیری موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت .
 
وی گفت : ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و رصد فعالیت های مجرمان سابقه دار 2 نفر را که سابقه سرقت لوازم داخلی خودرو داشتند شناسایی و پس از چندین روز مراقبت و تحت نظر قرار دادن نامبردگان ، مخفیگاه آن ها را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند .
 
این مقام انتظامی گفت : متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی در ابتدا منکر هرگونه سرقت شدند اما در مواجهه با اسناد و مدارک موجود لب به اعتراف گشوده و به 96 فقره سرقت داخل خودرو در مناطق عظیمیه ، رجایی شهر و باغستان اعتراف کردند .
 
به گفته سرهنگ نادربیگی ، متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شده و تحقیقات برای شناسایی مال باختگان ادامه دارد .
 
 
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head