نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴
کد خبر: ۱۰۰۸۹۰
2019 March 12 - ۱۰:۳۲ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران:
عصر خودرو- مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: در تعطیلات نوروزی ۹۷ از ۲۵ اسفند(۹۶) تا ۱۵فروردین ۳۲ نفر براثر تصادفات کشته شدند و این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل یک درصد کاهش داشت.
به گزارش پدال نیوز به نقل از مهر، علی عباسی با اشاره به مرگ 32 نفر براثر تصادف در تعطیلات نوروزی 97 واینکه از این تعداد 21 مورد مرد و مابقی زن بودند افزود: به تفکیک محل سکونت از این تعداد 16 مورد غیر بومی و مایقی بومی بوده اند.
 
وی با اشاره به شهرستان‌هایی که بیشترین تعداد فوتی در آنها به ثبت رسید، گفت: شهرستان بابل، آمل و قائمشهر و سیمرغ هر کدام با 5 ترتیب بیشترین تلفات را در ایام نوروز به خود اختصاص دادند.
 
وی سرنشین خودروها را بیشترین افرادی معرفی کرد که در حوادث رانندگی نوروز 97 جان خود را از دست داده اند، تصریح کرد: در زمان وقوع حادثه 12 نفر سرنشین، عابر و راننده هر کدام 9 و موتورسوار دو نفر بوده اند.
 
مدیر کل پزشکی قانونی استان با اشاره به کشته شدن 22 مورد از فوتی‌های ناشی از تصادفات رانندگی در جاده‌های برون شهری و راه روستایی به هموطنان عزیز توصیه کرد که با رعایت قانون توسط رانندگان و تلاش بیشتر ادارات مرتبط از جمله راه و شهرسازی، پلیس راه، راهنمایی و رانندگی و … شاهد کاهش هر چه بیشتر حوادث رانندگی و تلفات ناشی از آن و در نهایت نوروزی بی حادثه باشیم.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head