نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۸
کد خبر: ۱۰۰۸۸۳
2019 March 12 - ۱۰:۰۳ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- عضو شورای شهر تهران درباره انتشار اسامی خبرنگاران و رسانه‌هایی که در ابتدای سال جاری طرح ترافیک دریافت کردند، توضیحاتی داد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران ، محمد علیخانی رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران با اشاره به انتشار اسامی خبرنگارانی که در ابتدای سال جاری طرح ترافیک دریافت کردند، گفت: این کار باید به همراه انتشار نام رسانه‌هایی که خبرنگاران خود را معرفی کردند انجام می‌شد و خودداری از انتشار نام رسانه یک تخلف بوده که ما هم نسبت به آن تذکر داده‌ایم.
بیشتر بخوانید؛ طرح زوج و فرد از ابتدای سال 98 حذف می‌شود/اعلام تعرفه ورود به طرح زوج و فرد
 
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران تصریح کرد: وضعیت کنونی مانع از انتشار نام رسانه‌ها نمی‌شود و خبرنگاران به همراه رسانه‌ای که آن‌ها را معرفی کرده نامشان منتشر می‌شود.
 
وی افزود: طبق اقدامات انجام شده تا قبل از پایان سال 97 اسامی رسانه‌ها هم منتشر خواهد شد.
 
علیخانی در خصوص طرح ترافیک سال 98 اظهار کرد: دستورالعمل اجرایی طرح ترافیک 98 به تصویب کمیسیون‌های حمل و نقل و فرهنگی رسیده است و به شهرداری هم ابلاغ شده است.
 
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران تصریح کرد: شهرداری موظف شده با تشکیل کمیته‌ای که اعضای آن مشخص است طبق دستورالعمل اقدام و بررسی کند که چه کسانی خبرنگار هستند.
 
وی با بیان اینکه در این کمیته نمایندگانی از دو کمیسیون فرهنگی و حمل و نقل هم حضور دارند، خاطرنشان کرد: طرح ترافیک سال 98 از ابتدای سال باید بر اساس مصوبات جدید باشد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head