نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۹
بخشنامه ممنوعیت واردات خودروهای فاقد نمایندگی قانونی است
پدال نیوز - معاون بازرگانی وزیر صنعت با بیان اینکه وزارت صنعت براساس دستور العمل ابلاغی عمل کرده و به هیچ عنوان خواستار انحصار در بازار خودروهای وارداتی نیست، گفت:امروز ثبت سفارش خودرو مستلزم نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش است .
خودرویی ها در بازار سرمایه 3 بهمن 1395 چه کردند +گزارش معاملات
پدال نیوز: امروز یکشنبه سوم بهمن ماه، خودرویی ها شروعی منفی داشتند اما در میانه بازار جو گروه نسبت به روز قبل کمی بهتر شد، نهایتا شاخص گروه خودرو با ۱۱۵ واحد کاهش در مدار ۱۷ هزار و ۳۴۴واحد قرار گرفت و علی رغم روزهای پیشین خساپا روند بهتری از خودرو نشان داد.
نامه نگاری برای لغو مصوبه محدودسازی واردات خودرو
پدال نیوز- نایب رئیس انجمن واردکنندگان خودرو با بیان اینکه تعمیم بخشنامه جهانگیری در خصوص واردات کالاهای سرمایه ای به شریط داشتن نمایندگی به خوردو خلق الساعه است، از نام نگاری برای لغو مصوبه وزارت صنعت خبر داد.
مدیر ارتباطات سایپا: بیکار که نیستم صبح تا شب جواب شما خبرنگارها را بدهم + فایل صوتی
پدال نیوز: میرزایی مدیر ارتباطات شرکت سایپا به پیک بامدادی گفت : من هزار تا گرفتاری دارم و نمیتونم صبح تا شب جواب شما خبرنگاران را بدهم.
هزاران ثبت‌ سفارش واردات خودرو باطل شد
پدال نیوز: ثبت‌سفارش هزاران دستگاه خودروکه توسط اشخاص حقیقی و حقوقی غیر از نمایندگی‌ها برای واردات از مرداد تا نیمه دی‌ماه صورت گرفته بود، دیروز توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت باطل شد.
نعمت زاده از خط  تولید پژو 2008 بازدید کرد/ زمان عرضه پژوهای جدید در ایران +تصاویر
پدال نیوز: از 12 بهمن اولین بدنه به صورت آزمایشگاهی تولید می شود و آخر بهمن تولید آف لاین شروع می شود.
خودرویی ها در بورس باز هم کاهش خواهند یافت؟ +گزارش معاملات
پدال نیوز- امروز شنبه دوم بهمن ماه، گروه خودرویی علی رغم شروع نسبتا سبزش، قرمز پوش بود لذا بازدهی خودرویی ها ۱.۸۴ درصد کاهش یافت و شاخص کل گروه با افت ۳۲۸ واحدی در مدار ۱۷ هزار و ۴۹۲ واحد قرار گرفت.
با افزایش 82 میلیارد تومانی سود خالص عملیاتی در  پاییز، امید ها به پارس خودرو بازگشت
پدال نیوز: شرکت پارس خودرو که در سال گذشته 389ريال به ازای هر سهم زیان محقق کرد، برای سال جاری پیش بینی سود 7ريالی دارد.
استقبال تحقیرآمیز؛ تکرار رفتار حقارت بار شاهان قاجار
پدال نیوز: در گزارش نشست خبری روز سه شنبه ۲۸/۱۰/۹۵ رئیس جمهور محترم آمده است:«رئیس دولت تدبیر و امید با بیان اینکه چه اشکال دارد مردم ما یک هواپیما سالم و تمیزسوار شوند گفت: انگار برخی می خواهند هواپیمای کهنه سوار شوند خب کهنه اش را هم داریم ، آن‌ها سوار شوند.»
حضور فولکس واگن در ایران نهایی شد
پدال نیوز- سازمان گسترش و نوسازی پس از برجام در یک سال گذشته، ١٩ تفاهم‌نامه امضا کرده که در حال مذاکره و تبدیل به قرارداد است.
تحرک سهامداران خودرویی با قرار گرفتن لیدر در لاین سرعت +گزارش معاملات
پدال نیوز- امروز چهارشنبه ۲۹ دی ماه، شاخص گروه خودرو با کاهش ناچیز ۳ واحدی در مدار ۱۷ هزار و ۸۲۰ واحدی قرار گرفت، در ساعات ابتدایی معاملات روند خودرویی ها نزولی بود، در میانه بازار شاهد چرخش روند به صعودی بودیم لذا شاخص تا ۱۷ هزار و ۸۷۴ صعود کرد ولی در ساعت پایانی دوباره شروع به کاهش کرد تا نهایتا در سطح مذکور قرار گرفت.
کاهش 200 تا 2 میلیون تومانی 10 خودروی داخلی در بازار/ افزایش قیمت وارداتی ها +جدول
پدال نیوز: در 10 روز گذشته قیمت 10 خودروی داخلی در بازار از 200 هزار تومان تا 1 میلیون کاهش یافت
درآمد برخی جایگاه داران سوخت از هوا +عکس
پدال نیوز: هواى موجود در نازل های پمپ بنزین، معضلی قدیمی است که ظاهراً قرار نیست، حل شود.
حاشیه های دیجی کالا، اینبار واسطه گری در بازار خودرو +تصاویر
پدال نیوز: بخش فروش اینترنتی خودرو سایت دیجی کالا در حالی راه اندازی شد که به نظر می رسد نه تنها با ابهامات گسترده ای مواجه بوده، بلکه ساختار اطلاعاتی این بخش نیز با مشکلات متعددی روبرواست.
خودرویی ها تحت تاثیر لیدری ایران خودرو در بورس سبزپوش شدند +گزارش معاملات
پدال نیوز- امروز سه شنبه ۲۸ دی ماه، گروه خودرو و ساخت قطعات تحت تاثیر خبرهای خوبی که حوالی شرکت ایران خودرو بود به لیدری این شرکت درمجموع سبزپوش بود از این رو شاخص گروه خودرویی با ۲۷۸ واحد افزایش معادل ۱.۵۸ درصد در مدار ۱۷ هزار و ۸۲۳ واحد قرار گرفت.
جای خالی نماینده دولت در هیات مدیره سایپا +سند
پدال نیوز: در حالی مجمع عمومي فوق العاده سایپا در تاریخ 16 دی ماه سال جاری برگزار شد که در تصمیمات آن مجمع ،خبری از نام نماینده دولت به عنوان هیات مدیره سایپا به چشم نمی خورد.
تبلیغ برای سراتویی که نیست
پدال نیوز: در حالی که اینروزها سایپا تبلیغات گسترده ای را برای فروش فوری سراتو آغاز کرده است که خبری از تحویل فوری نیست.
سهام خودرویی ها دوباره در بورس افت کرد + گزارش معاملات
پدال نیوز- امروز دوشنبه ۲۷ دی ماه، گروه خودرویی پس از دو روز رشد مجددا قرمز پوش شد و شاخص کل گروه خودرو و ساخت قطعات با ۲۳۱ واحد کاهش معادل ۱.۲۹ درصد در مدار ۱۷ هزار و ۵۴۵ واحد قرار گرفت.
fr_head
آخرین اخبار
fr_head