نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۴
rbox
یادداشت
lbox
rbox
تجربه رانندگی
lbox
rbox
به زودی در بازار ایران
lbox
علت اصلی بسته شدن سایت ثبت سفارش چیست ؟!
پدال نیوز: رئیس اتحادیه نمایشگاه داران از سیر صعودی قیمت خودروهای وارداتی در بازار خبر داد و گفت: با کاهش عرضه خودرو در بازار ، بالطبع قیمت ها وارداتی در بازار افزایش خواهد یافت .
گروه خودرو با بازگشت برخی از نمادها جان گرفت +گزارش معاملات
پدال نیوز- امروز سه شنبه ۳ مردادماه ۹۶، گروه خودرو با بازگشت برخی از نمادهای غایب جان دوباره‌ای گرفت و شاهد رشد ۲۷ درصدی ارزش معاملات گروه بودیم.
تعلیق سایت ثبت سفارش، قانونی یا غیرقانونی
پدال نیوز: دو هفته از بسته شدن سایت ثبت سفارش خودرو گذشت و هنوز خبری از زمان باز شدن این سایت به روی واردکنندگان رسمی خودرو نیست.
گروه در بازار سرمایه 2 مرداد 96 چه کردند؟ گزارش معاملات
پدال نیوز: شاخص گروه خودرو امروز تا ۱۹ واحد رشد کرد و پس از آن از شتاب رشد خود کاست و نهایتا به رشد ناچیز ۲ واحدی در مدار ۱۸ هزار و ۵۷۸ واحد اکتفا کرد.
چرا پروژه‌های قوای محرکه خودرو به سرانجام نرسید؟
پدال نیوز: در خودروسازی ایران هرچه محصولات به اصطلاح ملی سرنوشت چندان موفقی را به خود ندیدند، موتورهای ملی نیز دست کمی از آنها نداشته و نتوانستند چه از جنبه تیراژ و چه از لحاظ قیمت و داخلی‌سازی، پروژه‌های موفقی لقب بگیرند.
خودرویی ها در غیبت نمادها  کم حجم ولی مثبت شد +گزارش
پدال نیوز- گروه خودرو امروز به رشد ناچیز ۳۷.۵ واحدی اکتفا کرد و در مدار ۱۸ هزار و ۵۷۶ واحد ایستاد.
ورود مجلس به ماجرای خودروهای وارداتی/ هیجان بسته‌شدن سایت ثبت سفارش بر قیمت خودروهای وارداتی
پدال نیوز: از دلایل افزایش قیمت خودروهای وارداتی به هیجانات بسته شدن سایت ثبتارش‌، نوسانات قیمت یورو در اروپا، زمان تغییر مدل سال خودروهای وارداتی اشاره می‌شود ...
جو مثبت  گروه خودرو و ساخت قطعات در نبود نمادهای اصلی +گزارش معاملات
پدال نیوز- امروز شاخص گروه خودرو و ساخت قطعات در نبود نمادهای اصلی، تحت تاثیر جو مثبت بازار معادل ۵۰ واحد رشد کرد و در مدار ۱۸ هزار و ۵۳۹ واحد قرار گرفت.
جزییات تولید 3 محصول جدید ایران خودرو در سال 96
پدال نیوز- در مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام عملکرد و برنامه های راهبردی ایران خودرو در زمینه تداوم سود آوری، عرضه خودروهای جدید، رهبری بازار، توسعه صادرات و طراحی پلت فرم محصولات جدید مورد تایید اکثریت سهامداران قرار گرفت.
عرضه‌کنندگان خودرو نقدینگی مورد نیاز خود را از مشتریان می‌گیرند
پدال نیوز: ساختار مالی معیوب عرضه‌کنندگان خودرو در ایران، کار را طی این سال‌ها به جایی رسانده که آنها برای تامین منابع مالی، از بانک محوری به مشتری محوری روی آورده‌اند.
لذت رانندگی با تنها لامبورگینی هوراکان مدل 2017 در ایران +تصاویر
پدال نیوز: پایان سرانجام هر چیزی است، خوب یا بد فرقی نمی‌کند. روزی می‌رسد که دیگر وقت آن رسیده تا با دنیا خداحافظی کرد. گالاردو یکی از خودروهای جذاب و دوست‌داشتنی است....
رونمایی از ستاره لوکس ایران در نمایشگاه خودرو شیراز +تصاویر و قیمت
پدال نیوز: مرسدس بنز E200 در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو در شیراز رونمایی شد. ستاره ایران قرار است که E جدید را ...
خودرویی ها  در بورس متعادل و سبز شدند +گزارش معاملات
پدال نیوز- امروز چهارشنبه ۲۸ تیرماه۹۶ ، گروه خودرو متعادل و سبز بود و شاخص با ۴۹ واحد افزایش در ارتفاع ۱۸ هزار و ۴۸۸ واحدی ایستاد.
تحویل کوئیک و ساینا اتوماتیک آبان ماه آغاز می شود/ قیمت خودروی جایگزین پراید اعلام شد/ قیمت کوئیک بین 33 تا 40 میلیون تومان
پدال نیوز: معاون فروش و بازاریابی گروه خودروسازی سایپا از عرضه خودروی کوئیک در مدل‌های مختلف آن به قیمت بین ۳۳ تا ۴۰ میلیون تومان خبر داد.
رونمایی از محصولات جدید سایپا در نمایشگاه خودرو شیراز + تصاویر
پدال نیوز: گروه خودروسازی سایپا با ارائه آخرین دستاوردها و جدیدترین محصولات و خدمات خودرویی در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو شیراز حضور یافت.
مراسم رونمایی از خودروی جدید جک S3 در نمایشگاه شیراز +تصاویر و قیمت
پدال نیوز: روز گذشته در نمایشگاه خودرو شیراز از محصول جدید جک S3 رونمایی شد و همزمان نیز فروش این محصول از سوی کرمان موتور آغاز گردید.
رونمایی از جدیدترین دستاوردهای ایران خودرو در نمایشگاه خودرو شیراز +تصاویر
پدال نیوز: جدیدترین دستاوردهای شرکت ایران خودرو در نمایشگاه خودرو شیراز رونمایی شد.
2 محصول جدید سیتروئن در نمایشگاه شیراز + تصاویر و قیمت
پدال نیوز: روز گذشته و در حاشیه نمایشگاه خودرو شیراز، گروه خودروسازی سایپا قیمت 2 محصول سیتروئن را در ایران تعیین قیمت نمود.
fr_head
آخرین اخبار
fr_head