نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۸
rbox
یادداشت
lbox
rbox
تجربه رانندگی
lbox
rbox
به زودی در بازار ایران
lbox
قیمت کدام خودرو در میان وارداتی‌ها شگفت انگیز شده است؟ ++تصاویر وقیمت
پدال نیوز: شدیدترین افزایش قیمت در بین خودروهای وارداتی پس از بسته شدن ثبت سفارش، مربوط به کیا سورنتو 2017 است. این خودرو از ابتدای تابستان سال ...
واردات خودروهای بالای 2500 سی سی آزاد شد
پدال نیوز: براساس اطلاعات به دست آمده خودروکار، سرانجام پس ازگذشت بیش از ۹ ماه از اعلام تدوین دستورالعملی جدید برای واردات خودرو، جزییات این دستورالعمل مشخص شد.
حضور پرقدرت گروه خودرو با صف خرید نماد خودرو +گزارش معاملات
پدال نیوز: امروز چهارشنبه ۲۹ شهریور ماه، گروه خودرو با صف خرید نماد خودرو جان دوباره ای گرفت، این گروه که به دلیل گزارشات متناقض چند وقتی بود اقبال و اعتماد سهامداران را از دست داده بود، امروز را پر قدرت ظاهر شد.
شاهکار تبلیغاتی برخی فروشندگان خودروهای خارجی/ گرفتاری مردم و سکوت نهادهای نظارتی! +اسناد
پدال نیوز: حال چگونه ممکن است شرکتی که امکان تحویل خودروهایی ارزان و در دسترس همچون النترا را به مشتریان خود ندارد، بتواند سواری ولوو که قیمت آن چند برابر خودروی مذکور است و داشتن نمایندگی در ایران را نیز تکذیب کرده، به مشتریان خود تحویل دهد؟
حمله‌ی خودروهای نیمه لوکس اروپایی به بازار ایران +تصاویر و مشخصات
پدال نیوز: در سال هایی که بازار خودروهای وارداتی در انحصار کره ها بود، اگر می خواستید سدانی نیمه لوکس انتخاب کنید که قیمت نجومی خودروهای آلمانی را هم نداشته باشد، می توانستید از میان هیوندای سوناتا و کیا اپتیما یکی را انتخاب کنید.
اولین دستگاه از خودروی شاسی بلند زیبای پژو 3008 وارد ایران شد +تصاویر و مشخصات
پدال نیوز: پژو 3008 یکی از جدیدترین محصولات اروپایی و جدید بازار به حساب می‌آید که به تازگی با قیمت 120 میلیون تومان وارد مناطق آزاد کشورمان شده است.
کلاهبرداری با آگهی واردات خودروهای بالای 2500 سی سی +عکس
پدال نیوز: واردات خودروهای با حجم موتور بالای ۲۵۰۰ سی‌سی در حالی ممنوع است که برخی سودجویان همچنان با انتشار آگهی در فضای مجازی و دادن وعده پلاک کردن این خودروها با سهمیه ایثارگران به دنبال کلاهبرداری و اخاذی از مشتریان هستند.
رشد جزئی شاخص گروه خودرو در بورس +گزارش معاملات
پدال نیوز- امروز سه شنبه ۲۸ شهریور ماه، شاخص گروه خودرو با رشد جزئی نزدیک ۳۰ واحدی به کار خود خاتمه داد.
پش ‎پرده تغییر قوانین واردات خودرو پس از هشت سال
پدال نیوز: رئیس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو با اشاره به زیان بالای شرکت های واردکننده و همچنین مشتریان بازار خودروهای خارجی در پی تصمیمات اخیر دولت گفت: انگیزه های پشت پرده اصلاح قانون واردات خودرو در عمل به گرانی خودروها و همچنین انحصار در بازار دامن می‌زند.
از مهرماه شاهد شرایط جدید برای واردکنندگان خودرو خواهیم بود
پدال نیوز: بسیاری از کارشناسان معتقدند باز شدن سایت ثبت سفارش خودروهای وارداتی همزمان خواهد شد با ارائه دستورالعمل جدید واردات که این روزها حرف و حدیث‌های زیادی را برانگیخته است.
سوگواری خودروسازان در خداحافظی از پلتفرم‌های قدیمی
پدال نیوز: استانداردهای تولید خودرو از سال گذشته ارتقا یافت و این موضوع عاملی شد تا سال 97 آخرین سال تولید برخی خودروها باشد، اما نکته قابل‌توجه آن است که جایگزینی برای خودروهای خسته قدیمی وجود ندارد و برخی کارشناسان دلیل این امر را قرار نداشتن خودروسازان ایرانی در زنجیره تأمین خودروسازان جهانی می‌دانند.
خودرویی ها در بازار سرمایه 27 شهریور 96 چه کردند؟ گزارش معاملات
پدال نیوز: روز جاری بازدهی گروه خودرو ۱ درصد رشد کرد و عدد شاخص با ۱۶۷ واحد افزایش در ارتفاع ۱۶ هزار و ۹۰۰ واحد ایستاد.
خودروسازان تا چه میزان از جریان سودهای بانکی منتفع می شوند؟
پدال نیوز: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی معتقد است تا زمانی که نظام بانکداری در کشور اصلاح نشود بخش های تولیدی و صنعتی همچنان با مشکلات مواجه خواهند بود .
جزییات ورود یک خودروساز جدید به بازار خاورمیانه و ایران
پدال نیوز- مدیرعامل شرکت «بورگوارد» یکی از استراتژی‌های توسعه‌ای این شرکت را ورود قدرتمند به بازار خاورمیانه و ایران اعلام کرد.
مدیران پژو در جستجوی سایت تولیدی جدید در ایران
پدال نیوز- مدیران پژویی مستقر در ایران طی هفته های گذشته از سایت های ایران خودرو در خارج از تهران بازدید کرده اند و به نظر می رسد در تدارک مهاجرت از جاده مخصوص به سایت تولیدی جدیدی هستند.
دنده عقب شاخص گروه خودرو و ساخت قطعات در بورس +گزارش معالات
پدال نیوز- امروز نیز شاخص گروه خودرو و ساخت قطعات با افت ۷۰.۷۹ واحدی در قله ۱۶ هزار واحدی ماندگار شد و به نظر می رسد هنوز گروه قدرتی برای پس گرفتن کانال ۱۸ هزار واحدی خود ندارد.
این مرسدس بنز 5 میلیاردی چگونه وارد کشور شده است؟ +تصاویر
پدال نیوز: در حالی که قانون منع واردات خودروهای لوکس و بالای 2500 سی سی همچنان برقرار است، آگهی فروش جدیدترین مدل‌ها از این خودروها در برخی سایت‌ها به چشم می‌خورد.
میزان رضایت از 31 محصول داخلی و خارجی زیر 100 میلیون خودروهای اتومات +نمودار
پدال نیوز- با افزایش مدل‌های اتومات در بازار خودرو کشور، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران این بار به سراغ مشتریان این خودروها رفت و نتایج رضایتمندی از این مدل محصولات را منتشر کرد.طبق گزارش موردنظر که به سال ۹۵ مربوط است، در مجموع با مشتریان ۳۱ خودرو گیربکس اتومات موجود در بازه قیمتی زیر ۱۰۰ میلیون تومان، مصاحبه و مکاتبه شده تا میزان رضایتمندی آنها از خودروهای مربوطه مشخص شود.
fr_head
آخرین اخبار
fr_head