نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۰
rbox
مقایسه خودروها
lbox
rbox
بررسی فنی و تخصصی
lbox
rbox
تیونینگ
lbox
جشن بازگشایی باشگاه بولینگ انقلاب برگزار می‌شود
در بزرگترین مجموعه خاورمیانه
پس از گذشت حدود یک دهه از فعالیت‌های بولینگ باشگاه انقلاب و در راستای ارج نهادن به نظرات اعضا، باشگاه موظف به‌اجرای تغییرات سخت‌افزاری بنا به نیازهای روز باشگاه شد تا که امروز جشن بازگشایی این مجموعه برگزار می شود.
«پزشک از راه دور» روی تلفن‌های همراه
استارت‌آپ‌ها با اپلیکیشن به حوزه خدمات درمانی ایران آمدند
استارت‌آپ‌ها که اخیرا توجه بسیاری از متخصصان علم بازاریابی و شرکت‌های تبلیغاتی را در سرتاسر دنیا به خود معطوف ساخته‌اند، درحوزه خدمات درمانی ایران هم واردشده و با ارائه یک اپلیکیشین درمانی، دسترسی آسان به خدمات پزشکی را فراهم کرده اند.
«تواکسیم» کارگزار برگزیده در بخش توسعه بازار شد
در اولین نمایشگاه «کارگزاران تجاری»
اولین نمایشگاه کارگزاران تجاری با حضور مسئولان دولتی و فعالان بخش خصوصی در نمایشگاه بین المللی تهران با هدف معرفی و تبیین اهمیت کارگزاری تجاری در عرصه تجارت داخلی و بین المللی و تقدیر از کارگزاران برتر برگزار شد.
همایش «مدوتک» در تهران
اولین رویداد کارآفرینی مد و تکنولوژی تهران برگزار می‌شود
اولین رویداد کارآفرینی مد و لباس با عنوان «مدوتک» از تاریخ 8 الی 10 دی ماه 1395 در مجتمع تجاری پالادیوم تهران برگزار خواهد شد.
آغاز  ارتباط صنعت و دانشگاه در حوزه «رژیم درمانی»
همایش حرفه‌ای‌گری در رژیم درمانی با حضور گسترده «سازیبا» برگزار شد
همایش یک روزه حرفه‌ای‌گری در رژیم درمانی با هدف آشنایی علمی و آکادمیکی با رژیم درمانی در انستیتو تغذیه دانشگاه شهید بهشتی تهران با حضور اعضا انجمن تغذیه ایران و دانشجویان برگزار شد.
درخشش اخبار رسمی در همایش «بازاریابی و فروش‌مدرن»
سخنرانی«بازاریابی محتوایی» ارزنده‌ترین بخش از نگاه مخاطبین شد
همایش شیوه‌های بازاریابی و فروش‌مدرن با حضور صاحبان کسب‌وکار، کارآفرینان، بازاریابان و فروشندگان به همراه استاتید علم بازاریابی و فروش برگزار شد.
کارآفرینان برندآفرین ایران گردهم می آیند
در قالب نخستین همایش ملی و در روزهای 5 و 6 دی ماه سال جاری
نخستین همایش ملی کارآفرینان برند آفرین در روزهای پنجم و ششم دی ماه امسال در محل سالن همایش های بین المللی سازمان اسناد و کتابخانه ملی و با حضور مدیران ارشد دولتی، کارفرینان و صاحبان کسبو کار برگزار می شود.
خرید از 20 کشور دنیا و دریافت کالا در ایران
از آمازون و eBay خرید کنید، در ایران تحویل بگیرید
امکان خرید انواع کالا از وب سایت های معتبر جهانی مانند آمازون و ایبی(eBay) در سریع ترین زمان ممکن و شرایط ویژه از 20 کشور جهان امکان پذیر شد.
آنلاین، برنامه تمرین و رژیم ورزشی علمی بگیرید
مربیان بین‌المللی«تن ورز»،به ورزشکاران مشاوره بدنسازی می‌دهند
ورزشکاران رشته‌های مختلف برای کسب نتایج بهتر، باید در کنار تکنیک، تاکتیک و آمادگی روانی، به آمادگی جسمانی خود نیز اهمیت دهند که این موضوع نیازمند برنامه علمی و دقیق و پشتیبانی دائمی از آن‌هاست.
نیاز جدی به آموزش بومی«دیجیتال مارکتینگ» در ایران
آکادمی دیجیتال مارکتینگ «گرشا»، برای اشتغالزایی بر بستر اینترنت راهکار داد
تب و تاب استارت‌­آپی شما را در هم در بر گرفته است؟؛ این سوالی ا­ست که عمده جوانان کشور به آن پاسخ مثبت می‌دهند اما از این نکته غافل می مانند که بدون دانش تخصصی دیجیتال مارکتینگ، این تب و تاب به ثمر نمی رسد.

کلیه مطالب این بخش، توسط سامانه خودکار انتشار محتوای اخبار رسمی منتشر می شود و مسئولیت آن به عهده اخبار رسمی و قوانین و مقررات استفاده از آن است.

fr_head
آخرین اخبار
fr_head